Циркулярна пила EMTOP ELCS1402
Фото - Пила EMTOP ELCS1402
EMTOP ELCS1402
Основне
Тип пристроюциркулярна (дискова)
Типпереносна
Джерело живленняакумулятор
Двигун
Безщітковий двигун
Розташування двигунапоперечно
Макс. оберти диска6300 об/хв
Ріжуче обладнання
Розмір шини / диску140 мм
Діаметр посадкового отвору20 мм
Глибина різу50 мм
Глибина пропилу (нахил 45°)33 мм
Кут нахилу пили45 °
Пиляльний диск ліворуч
Функції та можливості
Комплектаціядиск
без зарядного пристрою
Акумулятор
Комплектний акумуляторнемає
Акумуляторна платформаEMTOP P20S
Напруга батареї20 В
Інше
Вага2.85 кг
Офіційний сайтemtop.com
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EMTOP 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EMTOP.
Купити EMTOP ELCS1402
Напряжение:20 ВСкорость холостого хода:6300 об / минДиаметр лезвия:140 мм (5-1/2'')Посадочный диаметр диска:20 ммМощность резки:45° градусов: 33 мм90 градусов: 50 ммРегулируемая глубина резки:даРегулируемая скошенная резка:даВес брутто:2,85 кг
Sertan.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись
Комплектація: Пила дискова акумуляторна EMTOP ELCS1402 1 шт. лезо 140 мм Акумулятор і зарядний пристрій продаються окремо! Упаковано в кольорову коробку Напруга: 20 В Швидкість холостого ходу: 6300 об / хв Діаметр леза: 140 мм (5-1/2'') Посадковий діаметр диска: 20 мм Потужність різання: 45° градусів: 33 мм 9... ще0 градусів: 50 мм Регульована глибина різання: так Регульоване скошене різання: так Вага брутто: 2,85 кг
Bazaua.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись