Циркулярна пила EMTOP ETSW26001
Фото - Пила EMTOP ETSW26001
Фото 22
EMTOP ETSW26001
Основне
Тип пристроюциркулярна (дискова)
Типстаціонарна
Джерело живленняелектромережа (230 В)
Двигун
Потужність2600 Вт
Макс. оберти диска4800 об/хв
Ріжуче обладнання
Розмір шини / диску254 мм
Діаметр посадкового отвору25 мм
Глибина різу86 мм
Кут нахилу пили45 °
Захисні функції
Електронний захист двигуна
Функції та можливості
Комплектаціябез диска
Інше
Розкладний стіл / 643x65, 643x101, 549x60 мм /
Розміри робочого стола643x549 мм
Вага35.8 кг
Офіційний сайтemtop.com
Дата додавання на E-Katalogтравень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EMTOP 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EMTOP.
Купити EMTOP ETSW26001
Sertan.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись
Bazaua.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
- Напруга 220-240 В~50/60 Гц - Вхідна потужність 2600 Вт - Швидкість холостого ходу 4800 об/хв - Розмір диска 254 x 25,4 мм - Максимальна продуктивність різання: 45° - 60 мм 90° - 86 мм - Розмір основного столу 643 x 549 мм - Розмір подовжувального столу зліва 643 x 65 мм - Розмір подовжувального стол... щеу праворуч 643 x 101 мм - Розмір подовжувального столу (ззаду) 549 x 60 мм - Позитивні обмеження на 90° та 45° - Вага брутто 35,8 кг