Циркулярна пила EMTOP ELCS16521
Фото - Пила EMTOP ELCS16521
EMTOP ELCS16521
Розташування двигунапоперечно
Макс. оберти диска5200 об/хв
Ріжуче обладнання
Розмір шини / диску165 мм
Глибина різу55 мм
Глибина пропилу (нахил 45°)42 мм
Кут нахилу пили45 °
Функції та можливості
Комплектаціядиск
зарядний тип пристрою EFCR20200
Акумулятор
Комплектний акумулятор1 шт.
Акумуляторна платформаEMTOP P20S
Напруга батареї20 В
Ємність акумулятора4 Агод
Модель акумулятораEBPK20021
Інше
Вага4.5 кг
Дата додавання на E-Katalogберезень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EMTOP ELCS16521
Напряжение заряда:220-240 В~50/60 ГцДвигатель:БезщітковийНапряжение:20 ВСкорость холостого хода:5200 об / минДиаметр лезвия: 165 мм (6-1/2'')Мощность резки:45° градусов: 42 мм90° градусов: 55 ммРегулируемая глубина резки:такРегулируемая скошенная резка:такВес брутто:4,5 кг
Поскаржитись
Комплектація: Пила дискова акумуляторна EMTOP ELCS16521 1 шт. пильний диск 165 мм 1 шт. акумуляторна батарея ємністю 4,0 Аг (EBPK20021) 1 шт. зарядний пристрій (EFCR20200) Упаковано в кольорову коробку Напруга заряду: 220-240 В~50/60 Гц Двигун Безщітковий Напруга: 20 В Швидкість холостого ходу: 5200 об / хв Д... щеіаметр леза: 165 мм (6-1/2'') Потужність різання: 45° градусів: 42 мм 90° градусів: 55 мм Регульована глибина різання: так Регульоване скошене різання: так Вага брутто: 4,5 кг
Поскаржитись