Зарядний пристрій EnerGenie EG-4U-CAR-01
Фото 8 |
EnerGenie EG-4U-CAR-01 |
|
Додатковий блок для зарядки пристроїв наприклад на задньому сидінні автомобіля
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EnerGenie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EnerGenie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EnerGenie EG-4U-CAR-01
Усі ціни 8 →EnerGenie EnerGenie 4xUSB 9.6 А (EG-4U-CAR-01) | 379 грн. |
Зарядное устройство EG-4U-CAR-01 | 360 грн. |
Зарядное устройство EnerGenie car 4xUSB 9.6 А (EG-4U-CAR-01) EG-4U-CAR-01 | 379 грн. |
Зарядний пристрій EnerGenie car 4xUSB 9.6 А (EG-4U-CAR-01) EG-4U-CAR-01 | 379 грн. |
EnerGenie Зарядний пристрій EnerGenie car 4xUSB 9.6 А (EG-4U-CAR-01) EG-4U | 379 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →