Зарядний пристрій BASEUS Digital Display Dual USB 4.8A Car Charger 24W
Фото 11 |
BASEUS Digital Display Dual USB 4.8A Car Charger 24W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Digital Display Dual USB 4.8A Car Charger 24W
Усі ціни 40 →Baseus Baseus Digital Display Dual USB 4.8A 24W silver (CCBX-0S) | 308 грн. |
Зарядное устройство Baseus Car Charger Digital Display Dual 24W with Prima | 404 грн. |
Зарядний пристрій Baseus Car Charger Digital Display Dual 24W with Primary | 413 грн. |
Адаптер в прикурювач 2x USB 4.8А 24Вт Baseus CCBX-0S | 299 грн. |
Зар.пр. авто Baseus Digital Display Dual USB 4.8A CCBX-0G Grey | 349 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →