Стабілізатор напруги EnerGenie EG-AVR-DW2000-01 2 кВА / 1200 Вт
Фото 6 |
EnerGenie EG-AVR-DW2000-01 2 кВА / 1200 Вт
1 кВА / 600 Вт2 кВА / 1200 Вт
Тип:релейний
Потужність:2 кВА, активна 1200 Вт
Вхідна напруга:140 – 260 В
Точність на виході (±):8 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити EnerGenie EG-AVR-DW2000-01 2 кВА / 1200 Вт
Усі ціни 41 →EnerGenie EnerGenie EG-AVR-DW2000-01 | 2 299 грн. |
Стабілізатор EnerGenie EG-AVR-DW2000-01 2000VA | 2 299 грн. |
Автоматический регулятор напряжения EnerGenie EG-AVR-DW2000-01 | 2 184 грн. |
EnerGenie eg-avr-dw2000-01 2000 ва | 2 182 грн. |
Стабілізатор напруги EnerGenie EG-AVR-DW2000-01 | 2 299 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації EnerGenie EG-AVR-DW2000-01
Ціни на EnerGenie EG-AVR-DW2000-01 |
---|---|---|---|---|
EnerGenie EG-AVR-DW1000-01 1 кВА / 600 Вт | від 1 462 грн. | 41 пропозиція | ||
EnerGenie EG-AVR-DW2000-01 2 кВА / 1200 Вт | від 2 005 грн. | 41 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →