Литий диск Eta Beta Manay 9x20/5x112 ET35 DIA78,1
Фото 10 | від 19 365 до 24 604 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):78.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Eta Beta Manay 18
Характеристики
Eta Beta Manay 9x20/5x112 ET35 DIA78,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eta Beta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eta Beta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Eta Beta Manay 9x20/5x112 ET35 DIA78,1
Сортувати
EtaBeta Manay R20 W9 PCD5x112 ET35 DIA78.1 Gold Matt Full Polished MA90205 | 21 574 грн. |
EtaBeta Manay R20 W9 PCD5x112 ET35 DIA78.1 Silver | 22 183 грн. |
EtaBeta Manay R20 W9 PCD5x112 ET35 DIA78.1 Silver MA902051123578S | 21 437 грн. |
EtaBeta Manay R20 W9 PCD5x112 ET35 DIA78.1 Black Matt Full Polished MA9020 | 19 365 грн. |
EtaBeta Manay R20 W9 PCD5x112 ET35 DIA78.1 Anthracite Matt Full Polished M | 23 777 грн. |
EtaBeta Manay R20 W9 PCD5x112 ET35 DIA78.1 Gold Matt Full Polished | 22 324 грн. |
EtaBeta Manay R20 W9 PCD5x112 ET35 DIA78.1 Black Matt Full Polished | 20 039 грн. |
EtaBeta Manay R20 W9 PCD5x112 ET35 DIA78.1 Anthracite Matt Full Polished | 24 604 грн. |
Закрити
Схожі