Штампований диск TREBL 53A43C 5,5x14/4x100 ET43 DIA60,1
від 1 332 до 1 501 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):14 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):43 мм |
Модифікації TREBL 53A43C 1
Характеристики
TREBL 53A43C 5,5x14/4x100 ET43 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TREBL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TREBL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити TREBL 53A43C 5,5x14/4x100 ET43 DIA60,1
Steel Trebl 53A43C 5.5x14 4x100 ET43 DIA60.1 S | 1 332 грн. |
Диск Steel Trebl 53A43C S R14 W5,5 PCD4x100 ET43 DIA60,1 | 1 501 грн. |
Steel Trebl 53A43C (R14 W5,5 PCD4x100 ET43 DIA60,1) 1884957 | 1 371 грн. |
Закрити
Схожі