Прасувальна дошка Eurogold 43238B1
Eurogold 43238B1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurogold 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurogold.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eurogold 43238B1
Дошка для прасування Eurogold 43238B1 120х38 см колір в асортименті | 1 262 грн. |
Прасувальна дошка Simplex 120 х 38 см (43238B1) 43238B1 | 1 234 грн. |
Simplex Прасувальна дошка Simplex 120 х 38 см (43238B1) 43238B1 | 1 234 грн. |
Прасувальна дошка EURO GOLD Арт 43238B1 | 1 265 грн. |
Прасувальна дошка EUROGOLD Smplex 120*38 см 43238B1 | 1 100 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →