Оперативна пам'ять Exceleram Black Sark DDR3 2x4Gb E30173A
Exceleram E30173A |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exceleram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exceleram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Exceleram Black Sark DDR3 2x4Gb E30173A
Усі ціни 15 →Модуль памяти для компьютера DDR3 8GB (2x4GB) 1600 MHz Black Sark eXcelera | 912 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3 8GB (2x4GB) 1600 MHz Black Sark eXceler | 775 грн. |
eXceleram Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3 8GB (2x4GB) 1600 MHz Black Sa | 775 грн. |
Exceleram DDR3 8GB (2x4GB) 1600 MHz Black Sark (E30173A) E30173A | 804 грн. |
Модуль памяти DDR3 8GB (2x4GB) 1600 MHz Black Sark eXceleram (E30173A) | 791 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →