Ванна Excellent Glamour 140.5x140.5 см (WAEX.GLA14WH)
Фото 3 |
Excellent Glamour 141x141 140.5x140.5 см150x150 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Excellent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Excellent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Excellent Glamour 140.5x140.5 см
Усі ціни 6 →Ванна акрилова Excellent GLAMOUR 140х140 WAEX.GLA14WH | 17 599 грн. |
Ванна акрилова Excellent Glamour 140x140 см (WAEX.GLA14WH) | 25 200 грн. |
Ванна 1400х1400 Glamour симетрична WAEX.GLA14WH | 17 548 грн. |
Ванна акрилова кутова симетрична Excellent Glamour 140.5х140.5см Waex.gla1 | 20 406 грн. |
Ванна Акрилова Симетрична 1400X1400 Excellent Glamour (Waex.gla14Wh) | 20 406 грн. |
Ванна акриловая угловая симметричная Excellent Glamour 140.5х140.5см Waex. | 20 406 грн. |
Модификації Excellent Glamour
Ціни на Excellent Glamour |
---|---|---|---|---|
Excellent Glamour 140.5x140.5 см | від 17 548 грн. | 7 пропозицій | ||
Excellent Glamour 150x150 см | від 18 537 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →