Ванна Excellent Konsul 149.5x149.5 см (WAEX.KON15WH)
Фото 4 |
Excellent Konsul 150x150 |
|
Додатково комплектується гідромасажною системою і іншими опціями
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Excellent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Excellent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Excellent Konsul 149.5x149.5 см
Ванна симетрична Excellent KONSUL 150х150 WAEX.KON15WH | 16 702 грн. |
Ванна 1500х1400 Konsul симетрична оновлена ціна WAEX.KON15WH | 16 651 грн. |
Ванна акрилова кутова симетрична Excellent Konsul 149.5х149.5см Waex.kon15 | 24 124 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →