Ванна Excellent M-Sfera 160x95 см
Excellent M-Sfera 160x95 |
|
Додатково комплектується гідромасажною системою. Висота бортика становить 40 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Excellent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Excellent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Excellent M-Sfera 160x95 см
Ванна асстметрічная Excellent M-SFERA 160х95 права WAEX.MSP16WH WAEX.MSP16 | 17 380 грн. |
Excellent M-SFERA WAEX.MSP16WH | 14 946 грн. |
Ванна акрилова кутова Excellent M-Sfera права 160х95см Waex.msp16Wh біла ( | 16 148 грн. |
Ванна акриловая угловая Excellent M-Sfera правая 160х95см Waex.msp16Wh бел | 16 148 грн. |
Ванна Акрилова Кутова Excellent M-Sfera Права 1600X950 (Waex.msp16Wh) | 16 148 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →