Wi-Fi камера Ezviz eLife (BC1C)
Відео 7Фото 9 |
Ezviz eLife |
|
Вбудований акумулятор забезпечує автономну роботу до 270 днів. Вбудована пам'ять на 32 ГБ. Визначення людей в кадрі. Додатково можна встановити сонячну панель для підзарядки.
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ezviz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ezviz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ezviz eLife
Усі ціни 11 →2Мп автономная уличная Wi-Fi видеокамера с аккумулятором Ezviz CS-BC1C (2, | 8 385 грн. |
Ezviz CS-BC1C Black (з акумулятором) 70283 | 9 399 грн. |
IP-камера відеоспостереження Ezviz BC1C eLife | 6 927 грн. |
Ezviz CS-BC1C | 8 385 грн. |
2Мп автономна вулична Wi-Fi відеокамера з акумулятором Ezviz CS-BC1C (2,8 | 6 971 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →