Витяжка Falmec Gruppo Incasso NRS 70/800 нержавіюча сталь
Falmec Gruppo Incasso NRS 70/800 нержавіюча сталь Silenceпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falmec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falmec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falmec Gruppo Incasso NRS 70/800 нержавіюча сталь
Усі ціни 19 →Falmec GRUPPO INCASSO NRS | 38 000 грн. |
Falmec Falmec Silence Gruppo Incasso Nrs 70 Inox CGIW70.E9P2#ZZZI490F | 36 990 грн. |
Витяжка Falmec GRUPPO INCASSO Nrs 70 E.P. | 31 390 грн. |
Falmec GRUPPO INCASSO NRS 70 800 | 36 990 грн. |
Витяжка декоративна Falmec Design Gruppo Incasso Nrs 70 (800) | 30 353 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →