Витяжка Falmec Virgola No-Drop Evo 90/800 нержавіюча сталь
Falmec Virgola No-Drop Evo 90/800 нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falmec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falmec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falmec Virgola No-Drop Evo 90/800 нержавіюча сталь
Falmec VIRGOLA NO-DROP EVO 90 E.P. | 24 500 грн. |
Витяжка FALMEC VIRGOLA NO-DROP EVO 90 CZARNY 800 M3/H | 46 371 грн. |
Falmec Virgola No-Drop Evo 90/800 | 57 810 грн. |
Витяжка Falmec Virgola No-Drop Evo 90/800 нержавіюча сталь | 44 824 грн. |
Falmec Virgola No-Drop Evo 90/800 | 59 220 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →