Вудилище Favorite Professional PRF-762H
Favorite Professional PRF-762H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite Professional PRF-762H
Усі ціни 23 →Спиннинг Favorite Professional PRF-762H 2.30m 10-38g (1693.05.18) | 2 350 грн. |
Вудилище Favorite Professional NEW PRF-762H 2.30m 10-38g (1693.05.18) | 2 350 грн. |
Удилище Favorite Professional NEW PRF-762H 2.30m 10-38g (1693.05.18) 1693. | 2 350 грн. |
Вудилище Favorite Professional NEW PRF-762H 2.30m 10-38g (1693.05.18) 1693 | 2 350 грн. |
Спиннинг Favorite Professional NEW PRF-762H 2.30m 10-38g 16930518 | 2 300 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →