Вудилище Favorite Professional PRF-732UL
Favorite Professional PRF-732UL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite Professional PRF-732UL
Усі ціни 24 →Спиннинг Favorite Professional PRF-732UL 2.20m 2-8g (PRF-732UL) | 2 040 грн. |
Вудилище Favorite Professional NEW PRF-732UL 2.20m 2-8g (1693.04.09) | 2 040 грн. |
Удилище Favorite Professional NEW PRF-732UL 2.20m 2-8g (1693.04.09) 1693.0 | 2 040 грн. |
Вудилище Favorite Professional NEW PRF-732UL 2.20m 2-8g (1693.04.09) 1693. | 2 040 грн. |
Спиннинг Favorite Professional NEW PRF-732UL 2.20m 2-8g 16930409 | 1 990 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →