Вудилище D.A.M. Effzett Yagi '19 240-42 (60037)
D.A.M. Effzett Yagi '19 240-42 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D.A.M. 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D.A.M..
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити D.A.M. Effzett Yagi '19 240-42
Спінінг DAM Effzett Yagi '19 2.40 м 12-42гр. 0157680230 | 2 245 грн. |
Спінінг DAM Effzett Yagi '19 2.40 м 12-42гр. | 1 796 грн. |
Вудилище Dam Effzett Yagi 19 2.4m 12-42g (60037) | 1 796 грн. |
Вудлище DAM Effzett Yagi '19 2.40m 12-42gr 60037 | 2 245 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →