Вудилище Favorite Rapid RAPTZ-692ML-T
Favorite Rapid RAPTZ-692ML-T |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite Rapid RAPTZ-692ML-T
Усі ціни 19 →Спининговое удилище Favorite Rapid RAPTZ-692ML-T 2.05m 3-14g Ex.Fast | 11 931 грн. |
Спиннинг Favorite Rapid RAPTZ-692ML-T 2.05m 3-14g Ex.Fast (1693.04.92) | 11 930 грн. |
Вудилище Favorite Rapid RAPTZ-692ML-T 2.05m 3-14g Ex.Fast (1693.04.92) | 11 930 грн. |
Вудилище Favorite Rapid RAPTZ-692ML-T 2.05m 3-14g Ex.Fast (1693.04.92) 169 | 11 930 грн. |
Вудилище Favorite Rapid RAPTZ-692ML-T 2.05m 3-14g Ex.Fast (1693.04.92) 169 | 11 930 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →