Надувний човен Bark B-280NPD
Bark B-280NPD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bark B-280NPD
Усі ціни 10 →Bark B-280NPD | 8 760 грн. |
Bark B-280NPD | 8 837 грн. |
Човен надувний Bark В-280NPD | 9 500 грн. |
Лодка надувная Bark B-280NPD | 10 970 грн. |
Надувная трехместная лодка BARK B-280NPD (насос, рем. комплект, сумка, вес | 9 500 грн. |
ще 5 пропозицій
Додаткові функції і можливості надувного човна Bark B-280NPD:
- Привальний брус
Модификації Bark B-280NPD
Ціни на Bark B-280NPD |
---|---|---|---|---|
Bark B-260NPD | від 8 149 грн. | 14 пропозицій | ||
Bark B-270NPD | від 9 037 грн. | 14 пропозицій | ||
Bark B-280NPD | від 8 760 грн. | 10 пропозицій | ||
Bark B-300NPD | від 9 705 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →