Вудилище Favorite Shard TZ SRDTZ-702H (1693.04.59)
Favorite Shard TZ SRDTZ-702H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite Shard TZ SRDTZ-702H
Усі ціни 21 →Спининговое удилище Favorite Shard Tz SRDTZ-702H 2.13m 15-50g Ex.Fast | 15 661 грн. |
Спиннинг Favorite Shard TZ SRDTZ-702H 2.13m 15-50g Ex.Fast (1693.04.59) | 15 660 грн. |
Вудилище Favorite Shard TZ SRDTZ-702H 2.13m 15-50g Ex.Fast (1693.04.59) | 15 660 грн. |
Удилище Favorite Shard TZ SRDTZ-702H 2.13m 15-50g Ex.Fast (1693.04.59) 169 | 15 660 грн. |
Вудилище Favorite Shard TZ SRDTZ-702H 2.13m 15-50g Ex.Fast (1693.04.59) 16 | 15 660 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →