Вудилище Favorite Skyline Baitcasting SKYC-762MH
Favorite Skyline Baitcasting SKYC-762MH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite Skyline Baitcasting SKYC-762MH
Усі ціни 13 →Спининговое удилище Favorite Skyline Casting SKYC-762MH 2.29m 10-30g Ex.Fa | 5 450 грн. |
Спиннинг Favorite Skyline Casting SKYC-762MH 2.29m 10-30g Ex.Fast (1693.05 | 5 450 грн. |
Удилище Favorite Skyline Casting SKYC-762MH 2.29m 10-30g Ex.Fast (1693.05. | 5 450 грн. |
Вудилище Favorite Skyline Casting SKYC-762MH 2.29m 10-30g Ex.Fast (1693.05 | 5 450 грн. |
Спиннинговое удилище Favorite Skyline Casting SKYC-762MH 2.29m 10-30g Ex.F | 5 450 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →