Всесезонна шина Federal Couragia XUV 225/65 R17 102H
Відео 1Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Federal Couragia XUV 225/65 R17 102H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Federal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Federal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Federal Couragia XUV 225/65 R17 102H
Усі ціни 19 →Шина Federal Couragia XUV 225/65 R17 102H | 3 200 грн. |
Federal Couragia XUV 225/65 R17 102H | 3 348 грн. |
Federal Couragia XUV (225/65R17 102H) | 3 282 грн. |
Federal Couragia XUV 225/65 R17 102H | 3 661 грн. |
Летние шины Federal Couragia XUV 225/65 R17 102H 1000265909 | 3 372 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →