Літня шина Federal Evoluzion F60 265/35 R19 98Y
Відео 1Фото 2 |
Виберіть розмір шин
Federal Evoluzion F60 265/35 R19 98Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Federal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Federal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Federal Evoluzion F60 265/35 R19 98Y
Усі ціни 20 →Шина Federal Evoluzion F60 265/35 R19 98Y XL | 6 005 грн. |
Federal Evoluzion F60 265/35 R19 98Y XL | 6 112 грн. |
Federal Evoluzion F60 265/35 R19 98Y XL | 6 410 грн. |
Летние шины Federal Evoluzion F60 265/35 ZR19 98Y XL 1002241221 | 6 101 грн. |
Federal Evoluzion F60 (265/35R19 98Y) | 6 007 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Рекомендуємо