Укулеле Fender Fullerton Tele Uke
Фото 11 |
Fender Fullerton Tele Uke
Тип:укулеле
Дека:ялина
Бридж:горіх
Нижня дека:червоне дерево
Гриф:клен, 19 ладів(у)
Обичайка:червоне дерево
Накладка грифа:горіх
Всі характеристики
Характеристики Fullerton Tele Uke
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fender Fullerton Tele Uke
Fender Fullerton Tele Uke Black | 11 440 грн. |
Fender FSR Fullerton Tele Uke All Ovangkol | 13 920 грн. |
Fender Fullerton Tele Uke Ukulele koncertowe Lake Placid Blue | 11 200 грн. |
Fender Fullerton Tele Uke Ukulele koncertowe 2-Color Sunburst | 11 200 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →