Твердопаливний котел Feniks Series C 9 9 кВт
Відео 1Фото 5 | 32 000 грн. Купити! Твердотопливный котел Feniks серия C 9 кВт, механика FCM9Instrumentarium.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Feniks Series C 9 9 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:9 кВт, площа ~ 72 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 159 мм
Всі характеристики
Характеристики Series C 9
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Feniks 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Feniks.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Feniks Series C 9
Ціни на Feniks Series C 9 |
---|---|---|---|---|
Feniks Series C 9 9 кВт | від 32 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Feniks Series C 12 12 кВт | від 31 450 грн. | 5 пропозицій | ||
Feniks Series C 17 17 кВт | від 35 870 грн. | 4 пропозиції | ||
Feniks Series C 22 22 кВт | від 39 355 грн. | 4 пропозиції | ||
Feniks Series C 27 27 кВт | від 43 690 грн. | 5 пропозицій | ||
Feniks Series C 35 35 кВт | від 47 600 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →