Твердопаливний котел Feniks Series N Plus 50 50 кВт
Фото 3 |
Feniks Series N Plus 50 50 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:50 кВт, площа ~ 400 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 219 мм
Всі характеристики
Характеристики Series N Plus 50
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Feniks 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Feniks.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Feniks Series N Plus 50 50 кВт
Твердотопливный котел Feniks серия N Plus 50 кВт, автоматика FNA50 | 82 000 грн. |
Твердопаливний котел Feniks серія N 50 кВт з автоматикою та вентилятором 6 | 73 800 грн. |
Твердопаливний котел Feniks серія N 50 кВт plus (F.FNA50) | 73 800 грн. |
Модификації Feniks Series N Plus 50
Ціни на Feniks Series N Plus 50 |
---|---|---|---|---|
Feniks Series N Plus 10 10 кВт | від 38 900 грн. | 1 пропозиція | ||
Feniks Series N Plus 15 15 кВт | від 37 260 грн. | 3 пропозиції | ||
Feniks Series N Plus 20 20 кВт | від 41 850 грн. | 2 пропозиції | ||
Feniks Series N Plus 25 25 кВт | від 50 300 грн. | 1 пропозиція | ||
Feniks Series N Plus 30 30 кВт | від 49 950 грн. | 2 пропозиції | ||
Feniks Series N Plus 40 40 кВт | від 62 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Feniks Series N Plus 50 50 кВт | від 73 800 грн. | 3 пропозиції | ||
Feniks Series N Plus 75 75 кВт | від 104 400 грн. | 2 пропозиції | ||
Feniks Series N Plus 95 95 кВт | від 137 520 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →