Акумулятор Fenix ARB-L18 3500 mAh
Fenix ARB-L18 3500 mAh велика ємністьплата захисту |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fenix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fenix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fenix ARB-L18 3500 mAh
Усі ціни 33 →Аккумулятор 18650 Fenix 3500 mAh Li-ion ARB-L18-3500 | 1 250 грн. |
Аккумулятор литиевый Li-Ion 18650 Fenix ARB-L18-3500 3.6V (3500mAh) 5-1115 | 1 250 грн. |
Fenix ARB-L18-3500 18650 Rechargeable Li-ion Battery (ARB-L18-3500) | 1 291 грн. |
Акумулятор 18650 Fenix (3500 mAh) ARB-L18-3500 | 1 222 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →