Акумулятор Fenix ARB-L18U 2600 mAh
Відео 2Фото 2 |
Fenix ARB-L18U 2600 mAh 2600 мАгод3500 мАгод |
|
На корпусі є вбудований порт microUSB, який дозволяє заряджати акумулятор без спеціальних пристроїв, а також індикація процесу зарядки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fenix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fenix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fenix ARB-L18U 2600 mAh
Усі ціни 32 →Аккумулятор 18650 Fenix 2600 mAh Li-ion с USB зарядкой ARB-L18-2600U | 740 грн. |
Аккумулятор литиевый Li-Ion 18650 Fenix ARB-L18-2600U 3.6V (2600mAh, USB) | 740 грн. |
Аксессуар для фонарей Fenix ARB-L18-2600U (2600 mAh) | 740 грн. |
Акумулятор 18650 Fenix (2600 mAh) micro usb ARB-L18-2600U | 723 грн. |
Акумулятор 18650 Fenix ??2600 mAh ARB-L18-2600U (ARB-L18-2600U) | 612 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Fenix ARB-L18U
Ціни на Fenix ARB-L18U |
---|---|---|---|---|
Fenix ARB-L18U 2600 mAh | від 435 грн. | 34 пропозиції | ||
Fenix ARB-L18U 3500 mAh | від 1 097 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →