Лампочка Videx A60e 10W 4100K E27 Sensor (VL-A60e-10274-N)
Фото 3 |
Videx A60e 10W 4100K E27 Sensor |
|
Лампочка містить вбудований сенсор освітленості та датчик руху.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx A60e 10W 4100K E27 Sensor
Усі ціни 8 →Лампа LED Videx A60Е E27 4100К 10W з сенсором 25757 | 202 грн. |
Videx Videx A60e 10W E27 4100K 220V з сенсором (VL-A60e-10274-N) | 203 грн. |
Світлодіодна лампа LED Videx A60e 10W E27 4100K з сенсором освітленості (V | 202 грн. |
Світлодіодна лампа Videx A60 10W-E27-4100K с сутінковим датчиком VL-A60e-1 | 202 грн. |
Лампочка Videx A60e 10W E27 4100K 220V з сенсором (VL-A60e-10274-N) VL-A60 | 202 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →