Лампочка ELM B60 10W 4000K E27 18-0183 3 pcs
ELM B60 10W 4000K E27 18-0183 3 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELM B60 10W 4000K E27 18-0183 3 pcs
Лампочка ELM B60 10W PA10S E27 4000K 3шт. (18-0183) 18-0183 | 238 грн. |
Комплект ламп светодиодных стандартных ELM 10W E27 4000K 3шт. 18-0183 18-0 | 198 грн. |
Світлодіодна лампа ELM B60 10W E27 4000K PA10S (18-0183-2) 6 шт | 319 грн. |
Світлодіодна Лампа ELM 10W E27 4000K 3 шт. (18-0183) | 198 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →