Акваріум Ferplast Capri 60 л
Ferplast Capri 60 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferplast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferplast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferplast Capri 60 л
Акваріум Ferplast CAPRI 60 LED WHITE 60 x 31,5 x h 39,5 cm | 7 149 грн. |
Акваріум Ferplast Capri 60 LED 60х31.5х39.5 см на 60 літрів Чорний зі світ | 6 620 грн. |
Акваріум Ferplast Capri 60 LED 60х31.5х39.5 см на 60 літрів Білий зі світл | 6 620 грн. |
Модельні відмінності:
- Модель 65016017 — колір: чорний
- Модель 6501601766001017 — колір: чорний, з тумбою
- Модель 65016011 — колір: білий
- Модель 6501601166001017 — колір: білий, з тумбою
Модификації Ferplast Capri
Ціни на Ferplast Capri |
---|---|---|---|---|
Ferplast Capri 50 л | від 6 053 грн. | 1 пропозиція | ||
Ferplast Capri 60 л | від 6 620 грн. | 3 пропозиції | ||
Ferplast Capri 100 л | від 8 726 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →