Акваріум Ferplast Capri 100 л
![]() |
Ferplast Capri 80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferplast 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferplast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferplast Capri 100 л
Усі ціни 9 →| 12 079 грн. |
| 12 079 грн. |
| 11 068 грн. |
| 11 073 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Ferplast Capri
| Ціни на Ferplast Capri |
|---|---|---|---|---|
| Ferplast Capri 50 л | від 6 848 грн. | 6 пропозицій | ||
| Ferplast Capri 60 л | від 7 671 грн. | 6 пропозицій | ||
| Ferplast Capri 100 л | від 11 068 грн. | 9 пропозицій | ||
Модельні відмінності:
- Модель 65018017 — колір: чорний
- Модель 6501801766002017 — колір: чорний, з тумбою
- Модель 65018011 — колір: білий
- Модель 6501801166002017 — колір: білий, з тумбою
РекомендуємоПорівняти в таблиці →