Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Туризм   /   Намети   /   Ferrino

Намет Ferrino Sling 3 (91036NBB)

Фото - Намет Ferrino Sling 3
Відео 4Фото 8
Ferrino Sling 3
Призначення:трекінговий
Кількість місць:3
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліестер
Вага:2.3 кг
Всі характеристики
Характеристики Sling 3
Основне
Призначеннятрекінговий
Кількість місць3
Сезонністьвесна/осінь
літо
Вага2.3 кг
Конструкція
Форма корпусанапівбочка
Тамбур+
Довжина тамбура60 см
Внутрішній наметз сітки
Кількість входів1 шт.
Входів у спальню1 шт
Вентиляційні вікна / Camera Air /
Каркас і матеріали
Тип каркасувнутрішній
Основних дуг2 шт.
Матеріал каркасуалюміній / Alu 7001 T6 /
Матеріал тентуполіестер / 70D 75 г/м2 /
Підсилення матеріалу (просочення)PU (поліуретанова)
Водонепроникність тенту2000 мм вод. ст
Матеріал днаполіестер / 70D 85 г/м2 PU /
Водонепроникність дна2500 мм вод. ст
Захисні властивості
Посилені вузли
Герметизація швів
Захист від ультрафіолету
Вогнетривке просочення
Інше
Додатковосвітловідбивні елементи
москітна сітка
петля для ліхтаря
внутрішні кишені
Зовнішні розміри290х170х120 см
Внутрішні розміри230х120х120 см
Розмір у чохлі43х16x16 см
Об'єм (у складеному вигляді)11 л
Офіційний сайтferrino.it
Дата додавання на E-Katalogлипень 2022
Маркування виробника
91036NBB

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferrino 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferrino.

Купити Ferrino Sling 3

Усі ціни 16 →

Ferrino Sling 3 Blue (91036NBB) Sling3Blue(91036NBB)

Верхній шар/Поліуретан, Поліестер|Підлога/Поліуретан, Поліестер|Вага/2,3 кг|Особливості/Вентиляція, Внутрішні кишені, Кріплен... щеня для ліхтаря, Проклеєні шви|Країна виробництва/Китай|Кількість місць/3|Каркас/Алюміній|Гарантійний термін/2 роки|Розміри (розгорнутий)/290 х 170 х 120 см|Москітна сітка/Так|Бренд/Ferrino |Посилання на сайт виробника/https://sva.com.ua/namet-trymisnyi-ferrino-sling-3-blue-91036nbb/
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
13 399 грн.

Намет тримісний Ferrino Sling 3 Blue (929753) 929753

Намет тримісний Ferrino Sling 3. Сезон: Трисезонні. Форма: Тунель. Висота: 120 см. Місткість: Тримісні. Призначення: Трекінго... щеві. Конструкція: Двошарові. Водонепроникність: 2000 мм вод. ст. Каркас: Дуги з алюмінієвого сплаву Alu 7001 T6. Зовнішній тент: 70D Polyester Honey, 75 g/m² with Polyurethane Coating (поліестер із поліуретановим покриттям). Внутрішній намет: Mosquito Net (москітна сітка). Підлога: 70D Polyester, 85 g/m² with Polyurethane Coating
Bagfactory.com.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: 2
Поскаржитись
12 099 грн.

Намет тримісний Ferrino Sling 3 Blue (91036NBB) 929753

Намет тримісний Ferrino Sling 3 Blue (91036NBB) відноситься до серії трисезонних наметів Ferrino і стане знахідкою для тих,... щехто шукає легкий намет із достатнім внутрішнім простором, містким тамбуром та мінімальним часом встановлення. Незважаючи на те, що намет двошаровий, його вага у зборі становить менше восьмисот грамів у розрахунку на людину. Внутрішній намет повністю складається з
Boom-ua.comЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
10 405 грн.

Намет Ferrino Sling 3 Blue (91036NBB) (929753)

Призначення - трекінгові, форма - тунель, Місткість - тримісні, Водостійкість тенту - 2000 мм в. ст., Висота - 1.2 м, Вага -... ще2.3 кг, Колір - синій
Q-techno.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від магазину
Поскаржитись

Намет тримісний Ferrino Sling 3 Blue (91036NBB)

Намет тримісний Ferrino Sling 3 Blue (91036NBB) відноситься до серії трисезонних наметів Ferrino і стане знахідкою для тих, х... щето шукає легкий намет із достатнім внутрішнім простором, містким тамбуром та мінімальним часом встановлення. Незважаючи на те, що намет двошаровий, його вага у зборі становить менше восьмисот грамів у розрахунку на людину. Внутрішній намет повністю складається з москітної
Clever-market.com.uaЗ нами 1 рік
(Одеса)
Поскаржитись
ще 11 пропозицій

Динаміка цін на Ferrino Sling 3

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Ferrino Sling 3

Ціни на Ferrino Sling 3
Ferrino Sling 1 від 7 137 грн.15 пропозицій
Ferrino Sling 2 від 9 373 грн.18 пропозицій
Ferrino Sling 3 від 10 405 грн.16 пропозицій
Відеоогляди