Кухонна мийка Ferro Mezzo II DRGM1/51GA 510x510
Фото 6 |
Ferro Mezzo II DRGM1/51GA |
|
В комплекті клапан-автомат.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferro Mezzo II DRGM1/51GA 510x510
Усі ціни 15 →Ferro Ferro MEZZO II DRGM1/51SA | 6 770 грн. |
Кухонна мийка Ferro MEZZO II 51см графіт з блиском (DRGM1/51HA) DRGM1/51HA | 6 770 грн. |
Мийка для кухні гранітна кругла FERRO Mezzo II 510x510x179мм із сифоном сі | 6 770 грн. |
Кухонна мийка граніт FERRO MEZZO II DRGM1/51BA | 6 770 грн. |
Ferro Ferro MEZZO II DRGM1/51BA | 6 770 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →