Кухонна мийка Ferro Mezzo II DRGM1/48/58GA 580x480
Фото 11 |
Ferro Mezzo II DRGM1/48/58GA |
|
В комплекті клапан-автомат.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferro Mezzo II DRGM1/48/58GA 580x480
Усі ціни 14 →Ferro Ferro MEZZO II DRGM1/48/58HA | 6 770 грн. |
Кухонна мийка Ferro MEZZO II 58x48 графіт з блиском (DRGM1/48/58HA) DRGM1/ | 6 770 грн. |
Мийка для кухні гранітна прямокутна FERRO Mezzo II 580x480x176мм із сифоно | 6 770 грн. |
Кухонна мийка граніт FERRO MEZZO II DRGM1/48/58GA | 6 770 грн. |
Ferro Ferro MEZZO II DRGM1/48/58SA | 6 770 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →