Кухонна мийка Ferro Mezzo II DRGM48/78GA 780x480
Фото 7 |
Ferro Mezzo II DRGM48/78GA 580x480780x480 |
|
В комплекті клапан-автомат.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferro Mezzo II DRGM48/78GA 780x480
Усі ціни 10 →Ferro Ferro MEZZO II DRGM48/78SA | 6 896 грн. |
Кухонна мийка Ferro MEZZO II 78x48 графіт з блиском (DRGM48/78HA) DRGM48/7 | 6 896 грн. |
Мийка для кухні гранітна прямокутна FERRO Mezzo II 780x480x177мм із сифоно | 6 896 грн. |
Кухонна мийка граніт FERRO MEZZO II DRGM48/78HA | 6 896 грн. |
Ferro Ferro MEZZO II DRGM48/78GA | 6 896 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Ferro Mezzo II DRGM48/78GA
Ціни на Ferro Mezzo II DRGM48/78GA |
---|---|---|---|---|
Ferro Mezzo II DRGM48/58GA 580x480 | від 7 041 грн. | 18 пропозицій | ||
Ferro Mezzo II DRGM48/78GA 780x480 | від 6 896 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →