Наручний годинник FESTINA F20645/1
Фото 16 |
FESTINA F20645/1 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FESTINA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FESTINA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FESTINA F20645/1
Усі ціни 7 →Годинник FESTINA F20645/1 | 13 810 грн. |
Festina Chrono bike 2022 F20645/1 | 13 810 грн. |
Festina Chrono Bike Special Edition F20645/1 | 12 220 грн. |
Наручний годинник FESTINA F20645/1 Рожеве золото/Чорний Кварцовий механізм | 14 021 грн. |
Наручний годинник FESTINA F20645/1 Чорний браслет | 13 884 грн. |
Наручний годинник FESTINA F20645/1 Рожеве золото/Чорний нержавіюча сталь | 13 884 грн. |
Наручний годинник FESTINA F20645/1 Рожеве золото/Чорний Нержавіюча сталь | 13 884 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →