Протипожежний датчик FIBARO CO Sensor (FGCD-001)
Відео 2Фото 9 |
FIBARO CO Sensor |
|
Датчик чадного газу сумісний з системами розумного будинку працюють за протоколом Z-Wave. Додатково оснащується датчиком температури.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FIBARO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FIBARO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FIBARO CO Sensor
Датчик чадного газу (СО) Z-Wave Plus FIBARO CO Sensor (White) FGCD-001 | 4 549 грн. |
Датчик Витоку чадного газу (СО) FIBARO Z-Wave Plus FGCD-001 | 3 698 грн. |
Датчик чадного газу (СО) FIBARO CO Sensor для Apple HomeKit (White) FGBHCD | 4 249 грн. |
Датчик витоку чадного газу (СО) FIBARO CO Sensor для Apple HomeKit —FGBHCD | 4 249 грн. |
Датчик витоку чадного газу (СО) Z-Wave Plus FIBARO CO Sensor — FIBEFGCD-00 | 4 999 грн. |
Відеоогляди