Вантажна шина Firestone FD833 13 R22.5 156K
Виберіть розмір вантажної шини
Firestone FD833 13 R22.5 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Firestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Firestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Firestone FD833 13 R22.5 156K
Усі ціни 12 →Firestone FD833 (ведуча вісь) 13.00 R22.5 156/150K | 17 752 грн. |
Firestone FD833 (ведущая) 13 R22.5 156K | 16 708 грн. |
Firestone FD833 (привод-карьер) 13 R22.5 156/150K 20PR | 16 250 грн. |
Грузовые шины Firestone FD833 (ведущая) 13 R22.5 156/150K 1000957008 | 16 858 грн. |
FIRESTONE FD 833 13/R22.5 156/150K | 24 520 грн. |
ще 7 пропозицій