Електродуховка FIRST Austria FA-5045-5
Відео 2 |
FIRST Austria FA-5045-5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FIRST Austria 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FIRST Austria.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FIRST Austria FA-5045-5
Духовка настільна First FA-5045-5 | 5 441 грн. |
Настільна плита First Austria 5045-5 | 7 175 грн. |
Настільна плита з духовкою First FA-5045-5 | 5 067 грн. |
Настільна плита з духовкою First FA-5045-5 | 6 518 грн. |
Електропіч FIRST FA-5045-5 | 5 480 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →