Висоторіз Fiskars 1001410
Відео 2Фото 3 |
Fiskars 1001410 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 1001410
Усі ціни 8 →Сучкоріз Fiskars QuikFit 136525 | 2 249 грн. |
Сучкорез Fiskars QuikFit без черенка (1001410) | 2 249 грн. |
Сучкорез Fiskars QuikFit™ 136525 (1001410) | 2 099 грн. |
Сучкоріз Fiskars QuikFit (1001410) | 2 249 грн. |
Сучкоріз Fiskars QuikFit 400 мм (136525) | 2 249 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →