Висоторіз GARDENA SlimCut 12010-20
Фото 7 |
GARDENA SlimCut 12010-20 |
|
Модель оснащена 2 режими потужності: для обрізки товстих гілок і швидкої обрізки тонких
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA SlimCut 12010-20
Сучкорез для зеленых веток Gardena SlimCut обводной, 28 мм 12010-20.000.00 | 3 255 грн. |
Сучкорез-высоторез Gardena SlimCut телескоп 28 мм (12010-20) | 3 426 грн. |
Сучкоріз для зелених гілок до 28 мм Gardena SlimCut (12010-20) | 3 425 грн. |
Сучкоріз для зелених гілок Gardena SlimCut обвідний 28 мм 12010-20.000.00 | 3 425 грн. |
Сучкоріз для зелених гілок до 28 мм Gardena SlimCut (12010-20) | 3 425 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →