Рюкзак FjallRaven Kanken 2 Mini 7 л (24261)
Відео 11Фото 5 |
FjallRaven Kanken 2 Mini |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FjallRaven 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FjallRaven.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FjallRaven Kanken 2 Mini 7 л
Рюкзак FJALLRAVEN Kanken No.2 Mini Black Black (24261.550) 7323450347062 | 6 090 грн. |
Рюкзак Fjallraven Kanken No.2 Mini 7 л черный 24261.550 | 6 090 грн. |
Рюкзак Fjallraven Kanken No.2 Mini Black Black 24261.550 | 6 090 грн. |
Міський рюкзак Fjallraven Kanken No.2 Black Mini 7л (24261.550) 7323450347 | 6 090 грн. |
Відеоогляди
Модификації FjallRaven Kanken 2 Mini
Ціни на FjallRaven Kanken 2 Mini |
---|---|---|---|---|
FjallRaven Kanken 2 Mini 7 л | від 6 090 грн. | 4 пропозиції | ||
FjallRaven Kanken 2 16 л | від 6 090 грн. | 10 пропозицій | ||
FjallRaven Kanken 2 Laptop 15 18 л | від 4 704 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →