Спальний мішок Kelty Tuck 20 ThermaPRO Ultra Regular (35411720-RR)
Фото 4 |
Kelty Tuck 20 ThermaPRO Ultra Regular |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kelty 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kelty.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kelty Tuck 20 ThermaPRO Ultra Regular
Усі ціни 8 →Спальний мішок Kelty Tuck 20 Regular 35411720-RR | 4 032 грн. |
Спальний мішок Kelty Tuck 20 Regular (35411720-RR) 35411720-RR | 4 032 грн. |
Спальник Kelty Tuck 20 Regular (35411720-RR) | 5 040 грн. |
Спальний мішок Kelty Tuck 40 Regular (35425720-RR) 35411720-RR | 3 360 грн. |
Спальний мішок Kelty Tuck 20 Regular Brown (35411720-RR) | 5 040 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості спального мішка Kelty Tuck 20 ThermaPRO Ultra Regular:
- Розмір в складеному вигляді: 38x22x22 см
- Розрахований на зріст до 183 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →