Умивальник Flaminia Dip DP482 620 мм
Flaminia Dip DP482 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flaminia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flaminia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flaminia Dip DP482 620 мм
Раковина накладна Flaminia Dip біла DP482 | 11 172 грн. |
Flaminia Dip 62/49,5 (DP482) | 13 440 грн. |
Flaminia Dip 62/49,5 (DP482) | 13 776 грн. |
Flaminia Dip 62/49,5 (DP482) | 14 112 грн. |
РАКОВИНА FLAMINIA DIP DP482 | 10 220 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →