Умивальник Flaminia Acquagrande 5058 500 мм
Фото 3 |
Flaminia Acquagrande 5058 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flaminia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flaminia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flaminia Acquagrande 5058 500 мм
Усі ціни 30 →Раковина підвісна 50 см Flaminia Acquagrande Acqualight rosso rubens 5058 | 8 606 грн. |
Раковина підвісна 50 см Flaminia Acquagrande Acqualight antracite 5058 | 9 059 грн. |
Раковина керамічна 50 см Flaminia Acquagrande Acqualight, white (5058) | 6 912 грн. |
РАКОВИНА FLAMINIA ACQUAGRANDE 5058 | 12 264 грн. |
Раковина підвісна 50 см Flaminia Acquagrande Acqualight milky white 5058 | 8 606 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →