Умивальник Flaminia Miniwash MW48SP 480 мм
Фото 3 |
Flaminia Miniwash MW48SP |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flaminia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flaminia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flaminia Miniwash MW48SP 480 мм
Усі ціни 6 →Раковина вбудована 48см Flaminia Miniwash MW48SP | 11 172 грн. |
Раковина вбудована 48см Flaminia Miniwash MW48SP | 9 800 грн. |
Раковина керамічна 48 см Flaminia Miniwash 48, white (MW48SP) | 10 164 грн. |
Flaminia MW48SP CzARNA | 14 080 грн. |
Flaminia MW48SP CzARNA | 14 432 грн. |
Flaminia MW48SP CzARNA | 14 784 грн. |
Модификації Flaminia Miniwash MW48SP
Ціни на Flaminia Miniwash MW48SP |
---|---|---|---|---|
Flaminia Miniwash MW48SP 480 мм | від 9 800 грн. | 6 пропозицій | ||
Flaminia Miniwash MW60SP 600 мм | від 9 330 грн. | 6 пропозицій | ||
Flaminia Miniwash MW75SP 750 мм | від 10 890 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →