Ручний розпилювач Bradas ECO-2100
Bradas ECO-2100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bradas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bradas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bradas ECO-2100
Пістолет Bradas для поливу регульований PROSTY BLACK LINE ECO-2100 | 172 грн. |
Пістолет із регулюванням Bradas Prosty (ECO-2100) | 179 грн. |
Пістолет для поливу регулювань PROSTY, BLACK LINE, ECO-2100 | 272 грн. |
Пістолет для поливу Bradas із регулюванням PROSTY ECO-2100 | 156 грн. |
Пістолет Bradas для поливу регульований PROSTY BLACK LINE ECO-2100 | 172 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →